cysterna

Złączki hydrauliczne

Masz pytania?

dymek czatuZapytaj o produkt!

Złączki hydrauliczne to niezbędne elementy w układzie hydraulicznym, które łączą jego części np. rury o różnych średnicach. Są niezwykle potrzebne do stworzenia każdej instalacji. Mogą być różnych kształtów i rozmiarów w zależności od zastosowania. Elementy te wykorzystuje się w bardzo wielu miejscach. Potrzebne są zarówno w domowych instalacjach wodno-kanalizacyjnych, jak również w przemysłowej hydraulice siłowej. Jeśli poszukujesz trwałego, bezpiecznego i solidnego łączenia elementów w najróżniejszych układach, to sprawdź naszą ofertę złączek hydraulicznych.

Rodzaje złączek hydraulicznych w naszej ofercie

Rodzaje złączek hydraulicznych dobiera się indywidualnie do projektu, tak aby stworzyć szczelny układ dopasowany do konkretnych zastosowań. Każdy z tych elementów pełni inną rolą. Mogą być zarówno proste, kolankowe, jak i nakrętki. Do złączek hydraulicznych należą także m.in.: trójniki lub czwórniki (rozdzielające rury), adaptory (łączące węższą rurę z szerszą), łączniki oraz dwuzłącza (solidnie łączące elementy instalacji), tuleje, złącza obrotowe i wiele innych. Dzięki bogatemu wyborowi produktów bez problemu znajdziesz odpowiednie elementy np. idealne dla węży do chłodnic a w razie jakichkolwiek wątpliwości nasz zespół doradców chętnie podpowie najlepsze rozwiązanie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu złączek hydraulicznych?

W złączkach hydraulicznych istotna jest jakość ich wykonania. Ponadto wykazywać podwyższoną odporność na eksploatację. Muszą być odporne nie tylko na działanie korozji czy różnych substancji chemicznych, lecz przede wszystkim na bardzo wysokie ciśnienie w układzie. Należy wziąć pod uwagę także temperaturę i intensywność pracy instalacji. Wszystkie te parametry są niezbędne do tego, aby dobrać odpowiednie złączki, a tym samym zadbać o szczelność instalacji, bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę przez długi czas.

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2016 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET