cysterna

Do paliwa i oleju

Masz pytania?

dymek czatuZapytaj o produkt!

Węże do oleju i paliwa

Węże do oleju, paliwa i benzyny wykorzystywane są między innymi w instalacjach samochodowych, pojazdowych, urządzeniach technicznych, układach hydraulicznych, a także w wielu innych zastosowaniach przemysłowych. Charakteryzują się dużą odpornością na wysoką temperaturę i czynniki atmosferyczne. Nie ulegają odkształceniom ani załamaniom. Węże idealnie sprawdzają się do wszelkich rodzajów paliw m.in. benzyny, oleju napędowego.

Uniwersalne węże do paliwa i oleju czy węże ssawne - nasza oferta

W naszej ofercie znaleźć można węże do oleju i paliwa niezwykle wytrzymałe, spełniające międzynarodowe standardy. Dostępne są w wielu rozmiarach i kilku typach. Stosuje je się do napełniania lub opróżniania zbiorników (na przykład do łączenia pomp paliwa z aplikacjami). Znajdują zastosowanie w wielu branżach związanych z produktami ropopochodnymi zarówno na stacjach paliw, jak i przemyśle. Do najbardziej popularnych rodzajów węży zaliczyć można:

  • Uniwersalne węże do paliwa i oleju - mogą być wykonane z gumy, dlatego wyróżniają się lekkością, elastycznością i giętkością. Nie stosuje się stalowych powłok ochronnych, jak w przypadku węży hydraulicznych, tylko tekstylne oploty. Jest to rodzaj niskociśnieniowy. Można je zaciskać na tulejkach, które wewnątrz są gładkie
  • Specjalne węże do paliwa ssawne - przeznaczone są do łączenia pompy ze zbiornikiem oleju. Posiadają one zbrojenie wewnątrz w postaci drutu stalowego i miedzianej linki, która odprowadza ładunki. Takie wzmocnienie zabezpiecza wąż przed zgnieceniem podczas zasysania oleju lub paliwa. Stosuje je się w motoryzacji, maszynach przemysłowych czy budowlanych np. spycharkach lub koparkach. Węże te doprowadzają m.in. olej hydrauliczny do pompy.

 

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2016 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET