cysterna

Siłowniki

Masz pytania?

dymek czatuZapytaj o produkt!

Siłowniki hydrauliczne w naszej ofercie mają budowę teleskopową. Wykorzystywane są głównie do wywrotu przyczep np. rolniczych, pojazdów budowlanych lub dostawczych. Siłowniki składają się z kilku wysuwających się cylindrów. Montowane są jeden na drugim malejąco. Po podłączeniu ciśnienia olej znajdujący się w środku powoduje wysuwanie się cylindrów. Natomiast powrót teleskopu do pozycji wyjściowej następuje samoistnie pod wpływem ciężaru np. przyczepy. Rozwiązanie to umożliwia odpowiedni wysoki wysuw przy dość krótkiej budowie.

Rodzaje siłowników - nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się siłowniki przeznaczone do wywrotu przyczep o zróżnicowanych parametrach takich jak: długość całkowita oraz po rozłożeniu, grubość i skoki tłoczysk, rodzaje zastosowanych gwintów. Na rynku dostępnych jest wiele modeli przyczep, które różnią się między sobą specyfikacją i budową. Dlatego też takie części należy dobierać indywidualnie w zależności od zaleceń producenta. Siłowniki hydrauliczne mogą składać się z 2, 3, 4 a nawet 5 cylindrów. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się bardzo mocną konstrukcją o niezawodnym działaniu.

Pomoc w doborze siłowników

Dobór odpowiedniego siłownika do konkretnego modelu przyczepy może okazać się skomplikowane. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zachęcamy do kontaktu. Każdy oferowany przez nas siłownik posiada wzmacniane uszczelnienie wykorzystane do jego budowy. Oferujemy wyłącznie sprawdzonych producentów. Jeśli cenisz sobie trwałość i wysoką jakość produktów, a tym samym niezawodność oraz bezpieczeństwo pracy, to wybierz siłowniki lub inne produkty hydrauliki siłowej (chłodnice, szybkozłącza, silniki hydrauliczne z naszej oferty.

 

Siłowniki
Siłownik do przyczepy HL 8
Siłownik D47
Siłownik do przyczepy SANOK D-47, D-50 D47 D50
Siłownik do przyczepy, wys. podnoszenia 105 cm

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2016 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET