Wały napędowe

Masz pytania?

Zapytaj o produkt!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalną naprawę wałów napędowych. Są to części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania samochodów z napędem na tylne lub wszystkie koła. Wał napędowy wykorzystywany jest do przenoszenia momentu obrotowego ze skrzyni biegów na tylną oś samochodu. Odgrywa zatem bardzo ważną rolę w prawidłowej pracy układu przeniesienia napędu. Ta część samochodowa zawiera przeguby nazywane krzyżakami – przez ich zużycie powstają luzy i istnieje ryzyko wypadnięcia krzyżaka z jego zamocowań.

Nasza oferta obejmuje zatem regenerację wałów napędowych, polegającą na dokładnej diagnostyce problemu oraz wymianie elementów wałów napędowych, do których należą:

- krzyżaki,
- przeguby elastyczne,
- podpory
- rury,
- tuleje centrujące
- i inne.

Naprawa wałów napędowych w naszym wykonaniu jest zawsze precyzyjna i rzetelna. Po dokonaniu regeneracji wszystkich elementów czas na dokładne wyważenie wału napędowego. Wszystkie czynności serwisowe przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W naszej ofercie widnieje także dorabianie wałów według indywidualnych wymagań Klientów.

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2016 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET