cysterna

Do wody i powietrza

Masz pytania?

dymek czatuZapytaj o produkt!

Węże do powietrza i wody

Węże do powietrza oraz wody są bardzo uniwersalne i znajdują zastosowanie w wielu branżach. Wykonuje się je m.in. z gumy, miękkiego PVC, poliuretanu lub polietylenu. Dodatkowo węże można wzmocnić oplotem tekstylnym, spiralą z tworzywa lub stali, a także kordem. Zapewniają efektywne przesyłanie sprężonego powietrza, wody lub innych nieagresywnych substancji chemicznych. Charakteryzują się dużą wytrzymałością, nawet w trudnych warunkach pracy oraz zwiększoną elastycznością. W naszej ofercie znajdziesz węże do powietrza o różnych rozmiarach oraz grubościach ścianek.

Zastosowanie węży do powietrza i wody

Węże do powietrza i wody wykorzystuje się do doprowadzania powietrza w sprężarkach i innych narzędziach pneumatycznych. Świetnie sprawdzają się także do transportowania wody gorącej oraz chłodnej, ścieków czy innych łagodnych cieczy, granulatów, proszków. Ze względu na swoją elastyczność i trwałość używa się ich nie tylko w warsztatach i zakładach, wykorzystujących narzędzia pneumatyczne, lecz także przy ciężkich maszynach budowlanych oraz maszynach przemysłowych.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu węży do powietrza i wody?

Zanim dokonasz zakupu węży do powietrza, wody lub innych cieczy, warto sprawdzić kilka istotnych parametrów, takich jak odpowiednia średnica zewnętrzna i wewnętrzna, grubość, zastosowanie, a także dozwolone ciśnienie oraz temperatura. Aby zadbać o jak największe bezpieczeństwo podczas regularnej eksploatacji, posiadamy produkty spełniające wszelkie normy, wykonane ze specjalnych mieszanek materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem przewodów pneumatycznych oraz węży do powietrza i wody.

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2016 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET