cysterna

Naprawa siłowników hydraulicznych

Masz pytania?

dymek czatuZapytaj o produkt!

Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie wykonuje naprawę siłowników hydraulicznych w sposób rzetelny i profesjonalny. Aby sprawdzić stan zużycia części i zweryfikować uszkodzenia, następuje najpierw demontaż. Następnie stwierdzamy stan techniczny poszczególnych elementów i określamy rodzaj prac. Siłowniki hydrauliczne należy regularnie serwisować, ponieważ ich części składowe ulegają eksploatacji. W ten sposób można zapewnić ich sprawne działanie przez wiele lat i uniknąć poważnej awarii.

Dlaczego siłowniki hydrauliczne mogą ulec awarii?

Najczęstsze przyczyny awarii siłowników hydraulicznych to utrata szczelności dławicy, przecieki zewnętrzne i wewnętrzne mechanizmu. Może mieć na to wpływ zanieczyszczony olej roboczy lub jego nieterminowa wymiana, a także zużycie prowadnic tłoczyska. Awarię powoduje również praca pod nadmiernym obciążeniem oraz nieodpowiednie ciśnienie w układzie - za niskie lub zbyt wysokie. Każde uszkodzenie zewnętrzne lub reakcje fizyczno-chemiczne zachodzące na jego elementach wpływają negatywnie na stan siłownika.

Jak uniknąć naprawy siłowników hydraulicznych w przyszłości?

Aby uniknąć niepotrzebnych napraw siłowników hydraulicznych, należy zawsze pamiętać o wymianie oleju na czas oraz regularnym serwisowaniu i sprawdzaniu stanu części takich jak prowadnice tłoczyska. Nie wolno obciążać maksymalnie maszyn lub innych narzędzi, ponieważ osłabia to wszystkie elementy. Jeśli zauważasz problemy z ciśnieniem w układzie, zmianę w pracy urządzenia, koniecznie skorzystaj z fachowej wiedzy serwisu. Zajmujemy się także dorabianiem przewodów hydraulicznych. Polecamy nasze profesjonalne usługi warsztatowe.

-

Tresc "Charakterystyka"

Tresc "dane techniczne"

© Copyright 2023 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET