cysterna

Laserowe cięcie blach

Firma Mechanix MD od października 2022 (obecnie jest „bieżącego roku”, co w tym momencie straciło sens merytoryczny) roku realizuje laserowe cięcie blach. Technologicznie jest to obecnie najnowocześniejsza, najszybsza i najdokładniejsza metoda cięcia blach.

Wykonujemy cięcie na formatach 3000 x 1500mm i grubości:

  • stal czarna: <20mm
  • stal nierdzewna: <10mm
  • stal kwasoodporna: <10mm
  • miedź, aluminium...: <10mm

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, zaopatrzyliśmy nasz magazyn w różnego rodzaju blachy o szerokim spektrum grubości i twardości.

Zadzwoń do nas: tel. 510-836-662 lub napisz

Realizujemy również usługi na materiale powierzonym. Ponadto oferujemy gięcie blach na profesjonalnych zaginarkach.

Zalety cięcia blach metodą laserową

Jakie zalety ma cięcie blach metodą laserową? Jednym z głównych atutów tej technologii jest stosunek jakości do kosztów usługi. Laser umożliwia bardzo precyzyjne cięcia, a zarazem niski koszt usługi w porównaniu do cięcia blachy metodą wodną czy też plazmową. Ponadto, laser umożliwia cięcie dowolnych kształtów. Jest to proces jednoetapowy i nie wymaga już dalszej obróbki końcowej. Metoda laserowego cięcia blach jest metodą bezdotykową, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia powierzchni ciętego elementu.

Własny park maszynowy i nowoczesny sprzęt sprawia, że podejmuje się realizacji każdego wyzwania, gwarantując przy tym solidność, perfekcyjną obsługę i konkurencyjne ceny.

© Copyright 2023 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET