cysterna

O firmie

Zakład Hydrauliki Siłowej Mechanix MD rozpoczął działalność w 2001 roku. Od momentu powstania firma zajmuje się naprawą elementów hydrauliki siłowej, której dzięki stałemu wprowadzaniu nowych koncepcji pracy nad jakością usług chcemy aby nazwa naszej firmy kojarzyła się z solidnością. Naszymi klientami są zarówno duże firmy jak i jednoosobowe. Jesteśmy otwarci na innowacje i nowe technologie regeneracji, dysponujemy aparaturą kontrolną, która w połączeniu z wiedzą personelu pozwala na uniknięcie błędów do minimum.

Doświadczenie w branży i trwałe kontakty z producentami sprawiają, że nasz firma działa sprawnie i oferuje, fachową i rzetelną obsługę. Bardzo dobra znajomość źródeł pochodzenia produktów umożliwia dostarczenie bardzo dobrej jakości towaru po autentycznie niskiej cenie. Wieloletni rozwój firmy powodował stały wzrost doświadczenia i powiększenia kadry.

 


Z ogromną przyjemnością, pragniemy Państwa poinformować o poszerzeniu oferty MECHANIX o usługę laserowego cięcia blach oraz usługę gięcia blach. Zakupiony sprzęt najnowszej generacji o najwyższych parametrach jakościowych. Poparty wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim, wysoko wykwalifikowaną i zgraną kadrą pracowników gwarantuje realizację najbardziej wymagających projektów i Państwa oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszej firmie i skorzystania z oferowanych produktów i usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę, miłą atmosferę, pyszną kawę i uśmiech:)

cięcie i gięcie blach

© Copyright 2023 Mechanix MD | Polityka cookies | Realizacja: PRO-NET